gototop
24.01.2002 Normale ocima Pavla Klusáka (Šaolín)    Tisk
Zajímavosti

Jistě jste i vy zaznamenali píseň Duj duj duj, která se na nás v současné době line z komerčních stanic. Píseň pochází z nové desky skupiny Buty, která vyšla těsně před Vánoci a pokřtěna byla o Silvestru v přímém přenosu České televize. Četl jsem od té doby na Normale několik recenzí, ale ta od Pavla Klusáka je první, která (zdá se mi) hodnotí desku opravdu objektivně.

Klusák se tak nezařadil do klubka hudebních publicistů - patolízalů. Jeho recenze je opravdu vyvážená, a to bez jakékoli přehnané snahy o zbytečné filozofování. Doporučuji k přečtení, link k recenzi na stránky časopisu Týden najdete pod tímto článkem.

V tom samém vydání Týdnu, ale bohužel jen v tištěné verzi, vychází na straně 38 také velký rozhovor s Radkem Patrňákem. Josefovi Albrechtovi, který rozhovor připravil, se zde naprosto nečekaně podařilo frontmana But přimět ke zcela seriózním odpovědím, a tím nám přinést pravdivý náhled do Patrňákova hudebního, ale i soukromého života. Pro ty z vás, kteří jste se někdy alespoň na chvilku zamysleli nad smyslem Pastrňákových písní, by tento rozhovor mohl být určitým klíčem. Nenechte si ujít.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."