gototop
27.02.2014 Písničky a povídání, jedním slovem Časování (Hynek Žirovnický)    Tisk
Zajímavosti

V kavárně Čas na pražské Malé Straně se v pátek 31. ledna sešli písničkáři k prvnímu z pravidelných měsíčních setkání nazvaných Písničky a povídání, jedním slovem Časování. Nejde o novou soutěž, ani o pořad typu Open-Mic. Moderátor večera představí vždy několik vybraných zajímavých písničkářů nebo skupin. Jejich písničky budou proloženy povídáním s pozvaným hostem. Spisovatelé zde představí své knížky, výtvarníci budou mít možnost spojit svá vystoupení s malou výstavou v sousední místnosti. Těšit se můžeme i na setkání s historikem, psychologem nebo

Svými písničkami pobavil diváky Časování Jirka Řehulka
Svými písničkami pobavil diváky Časování Jirka Řehulka
foto: Hynek Žirovnický
astrologem.

Na nejbližším Časování v pátek 7. 3. 2014 se seznámíme s osobitým humorem v písničkách harmonikářky Saši Niklíčkové, vychutnáme si precizní kytarovou hru písničkáře Adama Ruta a zažijete jedno z prvních vystoupení nové sestavy skupiny Inženýr Vladimír divadelníka a písničkáře Vladimíra Mikulky. Spisovatelka Edith Holá představí svoji knihu Cesta k mým matkám o málo známých stránkách pěstounské péče v České republice a projekt Pohádky pro kulíšky občanského sdružení Nedoklubko, pomáhající rodinám s předčasně narozenými dětmi. Vážné téma odlehčí ukázky hravých básniček, kterými do knížky přispěli písničkáři Jan Burian, Michal Bystrov, Karel Diepold, Karolina Kamberská, Jana Šteflíčková a další. Diváci si budou moci obě knihy během Časování koupit za zvýhodněné ceny. Na závěr si jako vždy zazpíváme společně všem známou píseň na dobrou noc. Kdo bude chtít, může zůstat na poklidný jam session.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."