gototop
01.09.2011 Nová folková hitparáda na Countryradiu (Miloš Keller)    Tisk
Zajímavosti
Do jednadvacátého roku své existence vstupuje Countryradio s další hitparádou – kromě již téměř 20 let existující Bonanzy (předtím jednička pro tento večer, neděle 17:00) bude v rámci pořadu Folkmenu, který je jedním ze žánrových pořadů Countryrádia (neděle 19:00) uvedena poprvé v neděli 4. září hitparáda výhradně folkových písní „Folkové stupně“. Hitparáda bude mít měsíční periodicitu, vždy první neděli v měsíci se představí 6 soutěžních písní (od druhého kola bude na 6. místě vítěz předchozího kola), v dalších týdnech bude šestice stručně v pořadu připomínána a poslední (resp. čtvrtý) týden v měsíci se posluchači dozví, jak hlasovali. Hlasovat se bude moci po celý měsíc na webových stránkách Countryradia, kde budou průběžně zobrazovány výsledky. S vítěznými písněmi i s jejich interprety se bude dál v pořadu pracovat (představení alba, ze kterého píseň je, profil interpreta, rozhovor a pod.). příznivci folkové muziky tak získávají možnost hlasováním vyjádřit svůj názor na folkovou produkci ve specializovaném pořadu (neděle 19:00, repríza čtvrtek 1:00). Příznivci hitparád pak získají na Countryrádiu spolu s dosavadní Bonanzou, která také trochu změní svou podobu, a s reprízou pořadu Countrytime (neděle 23:00, premiéra středa 19:00 – americké hitparády) ucelený  „nedělní hitparádový večer“.

Sdílet na...
Kam dál?

» Folkové stupně na Countryradiu v prosinci (Miloš Keller)

» Prosincová čtyřka (Miloš Keller)

» Soutěžili ve Folkových stupních v září (Miloš Keller)

» Countryradio se stalo celoplošným rádiem (FOLKtime.cz)

» Výsledky prvního kola Folkových stupňů (FOLKtime.cz)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."