gototop
13.03.2020 Soutěž o album Stanice Svět (Džexna)    Tisk
Soutěže
Milí čtenáři, nějakou dobu jsme všichni nuceni obejít se bez koncertů a setkávání s živou hudbou. Najednou budeme víc večerů trávit doma. A protože bez muziky být dlouhodobě neumíme, začneme vytahovat z přihrádek skutečných či virtuálních svá oblíbená alba. A možná, že mezi nimi najdeme dávno neslyšená, na která jsme třeba už trochu pozapomněli, a při jejich poslouchání se nám začnou vybavovat místa, lidi, situace, pocity, které nás s tou kterou muzikou pojí. A není vyloučeno, že v těch přihrádkách někde vzadu najdeme alba, která jsme odložili po jednom dvou posleších. Zkusme jim dát novou šanci, třeba zjistíme, že vůbec nejsou špatná! Pořád je co objevovat, tak toho "domácího vězení" využijme k našemu prospěchu i potěše.
Pokud byste si chtěli diskotéku obohatit o nový přírůstek, máte u nás možnost získat autorské album Radima Flendera s názvem Stanice Svět z loňského roku.
Jak jste se tento týden na FOLKtime.cz dočetli, Radim Flender byl jedním z úspěšných účastníků letošních předkol pražské Porty a postoupil do jeho dubnového finále. Na Portě zahrál v triu, na desce jej doprovází celá kapela. Titulní píseň jistě znáte z rádií, nahrál ji s Lucií Vondráčkovou, na albu hostuje také Anna Julie Slováčková nebo Felix (Antonín) Slováček. Nahrávalo se ve studiu Professional Sound a Radim Flender se podílel na aranžích a produkci.
Radim Flender - Stanice Svět
Radim Flender: Stanice Svět
Vydavatel: vlastním nákladem
Vydáno: 2019
Hodnocení desky: 6,63/10
Seznam písní: Jsem línej • Tvůj cíl • Už je to dávno • Stanice Svět • Já to zvládnu sám • Zakletá v záclonách • Déšť • Říkal jsi mi krásná slova • Ve věcech budoucích • Ta její tvář • Dávám ti jména
Co o albu napsal Miloš Keller: "Pečlivá a pestrá práce se silnými melodiemi." (8 bodů)
Více komentářů v hodnocení desek
Hodnotit můžete i vy, stačí se pouze zaregistrovat
 


Pokud správně odpovíte na naši otázku a budete vylosováni, Stanice Svět se citne u vás. Odpověď posílejte do nedělní půlnoci (15. března) na e-mailovou adresu soutezzavináčfolktime.cz a do předmětu napište Soutěž. V pondělí 16. března v diskusi zveřejníme správné znění odpovědi a jméno vylosovaného výherce. Těšíme se na vaše maily a přejeme pokud možno hezké dny.
Radim Flender se uplatňuje také jako muzikálový zpěvák. Jak se jmenuje muzikál, ve kterém jej můžete vidět v plzeňském Divadle J.K. Tyla? Tedy ne hned, ale až pomine zákaz pořádání všech kulturních i uměleckých akcí.

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Džexna   |Manager |16.03.2020 09:27:03
Radim Flender hraje v muzikálu Billy Elliot.
Výherkyní je Michaela B., blahopřejeme.
Těšíme se u příští soutěže na shledanou.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."