gototop
02.11.2012 Legenda ožívá, Kamelot v Lucerně oslaví 30 let (Lucie Horká)    Tisk
PR

Čas plyne jak velká voda a neúprosně nás všechny žene kupředu. Letos uplynulo již dlouhých 30 let od doby, kdy Roman Horký s Radkem „Bůčkem“ Michalem (+1995) založili skupinu Kamelot, která dnes bezpochyby patří mezi naprostou špičku naší hudební folkové scény. Lídr kapely Roman Horký složil více než 300 písní, které mají své věrné příznivce napříč všemi generacemi. Kdo třeba jen jednou v životě seděl u ohně s kytarou, téměř jistě slyšel či zpíval některou z jeho písní, aniž by věděl, že mnohé z nich jsou jeho vlastní odžité příběhy.

Po pěti letech se Kamelot vrací do nejvěhlasnějšího sálu pražské Lucerny, kde se všemi svými příznivci a vyznavači ohňů, kteří se chtějí ve vzpomínkách vrátit zpátky o pár let, vzpomenout na jiskry dávných ohňů, na monogramy psané na březovou kůru a setřít si slzy při čase rozchodů, oslaví své 30. narozeniny výjimečným výročním koncertem, který se uskuteční na stříbrnou neděli

Kamelot v Lucerně
Kamelot v Lucerně

9. 12. 2012 v 18:00 hodin ve velkém sále Paláce Lucerna. Poblahopřát přijdou i přátelé a kamarádi Kamelotu: zpěvačka Ilona Csáková, Blanka Šrůmová, písničkář Petr Bendl, Laďa Kerndl, Jaroslav Samson Lenk a muzikanti z kapel Pozdní sběr, Marien a Folk Team.

Písně vryté do našich srdcí zahrají a zazpívají původní členové skupiny Kamelot: Roman Horký, Věra Horká, Viktor „Viky“ Porkristl, Jaroslav „Kelly“ Zoufalý, Petr Rotschein, Vladimír „Pupa“ Chromeček.

Pojďme si společně s nimi zazpívat, nechat se pohltit atmosférou kamarádství, vůně táborových ohňů a příběhů, které rozechvějí struny našich duší.

Pro zájemce bude za menší poplatek připraven i slavnostní přípitek formou ochutnávky skvělých moravských vín od uznávaných vinařů.

 


Sdílet na...
Kam dál?

» The Swell Season 2010 – stále bezprostřední, ryzí a podmaniví (Jan Řepka)

» Ohlédnutí za veřejným hodnocením desek 2015 se soutěží o CD (Džexna)

» Jihoamerická královna world music Susana Baca přiletí do Prahy 10. Května! (David Gaydečka)

» Kamelot na Musilce (Vladimír Béďa Halm)

» 32. ročník Jizerské noty se blíží! (FOLKtime.cz)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."